© 2020 created with webwavecms.com

Rejestracja telefoniczna: (68) 3472918

Rejestracja on line: info@teleporadarodzinny.pl

Zobacz więcej!

lek. med. Ewa Koźmińska-Badr

 

lekarz rodzinny

Nasi lekarze

Chcesz umówić wizytę?

 

  • Wyślij sms pod numer +48 508 720 694 zawierający dane kontaktowe: imię, nazwisko, numer pesel, adres i numer telefonu lub
  • zarejestruj wizytę on - line: www.znanylekarz.pl 
  • zadzwoń do rejestracji: 68 3472918

Witaj w gabinecie on-line!

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony na Facebooku. Znajdziesz tam najnowsze aktualności i porady naszych lekarzy i rehabilitantów.

 

 

 

 

 

 

Skontaktuj się!

E - recepty

 

 

Konsultacje lekarskie

 

 

Teleporady

 

 

O nas

Od ponad 10 lat pracuję jako lekarz rodzinny. Leczę zarówno dzieci jak i osoby dorosłe.  Moim zadaniem jest zapewnienie pacjentom jak najlepszej opieki medycznej opartej na najnowszych standardach postępowania zalecanych przez towarzystwa naukowe.

 

Systematycznie uczęszczam na konferencje naukowe i kursy doszkalające. W swojej praktyce stosuję zasady medycyny opartej na faktach.  

Studia medyczne na Wydziale Lekarskim I ukończyłam w 2006 roku na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Również na poznańskiej uczelni ukończyłam studia podyplomowe: "Zioła w profilaktyce i terapii" i rozpoczęłam specjalizację z medycyny rodzinnej.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas pracy w Polsce, Egipcie, Malawi i Wielkiej Brytanii. W zakres moich zainteresowań wchodzi również tradycyjne ziołolecznictwo, którym staram się uzupełniać podstawowe zalecenia terapeutyczne.