© 2020 created with webwavecms.com

Rejestracja telefoniczna/sms: 508 720 694

Rejestracja on line: info@teleporadarodzinny.pl

Zobacz więcej!

lek. med. Ewa Koźmińska-Badr

 

lekarz rodzinny

O mnie

Chcesz umówić wizytę?

 

  • Wyślij sms pod numer +48 508 720 694 zawierający dane kontaktowe: imię, nazwisko, numer pesel, adres i numer telefonu lub
  • zarejestruj wizytę on - line: www.znanylekarz.pl 
  • Wyślij e-mail: info@teleporadarodzinny.pl

Witaj w gabinecie on-line!

 

Zapraszam do odwiedzenia naszej strony na Facebooku. Znajdziesz tam wiele ciekawych informacji.

 

 

 

 

 

 

Skontaktuj się!

E - recepty

 

 

Konsultacje lekarskie

 

 

Teleporady

 

 

Jestem lekarzem rodzinnym i fitoterapeutą. W swojej ponad 15 - letniej praktyce zawodowej opiekuję się pacjentami w każdym wieku, wierząc w możliwości jakie daje współczesna medycyna rodzinna. Leczę zarówno dzieci jak i osoby dorosłe. W swojej praktyce korzystam z aktualnej wiedzy medycznej opartej o EBM (Evidence Based Medicine) łącząc ją z doświadczeniem z zakresu ziołolecznictwa, medycyny holistycznej oraz tradycyjnej medycyny chińskiej. Dużą wagę przywiązuję do zagadnień związanych z dietetyką i medycyną stylu życia.  Moim zadaniem jest zapewnienie pacjentom jak najlepszej opieki medycznej opartej na najnowszych standardach medycznych zalecanych przez towarzystwa naukowe.

 

Systematycznie uczęszczam na konferencje naukowe i kursy doszkalające w Polsce i zagranicą.  

W 2006 roku ukończyłam studia medyczne na Wydziale Lekarskim I Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Również na tutejszej uczelni ukończyłam studia podyplomowe z zakresu: "Zioła w profilaktyce i terapii" i rozpoczęłam specjalizację z medycyny rodzinnej.

 

Doświadczenie zawodowe zdobyłam podczas pracy i staży naukowych w Polsce, Egipcie, RPA, Malawi i Wielkiej Brytanii. Bliska jest mi również praca na wolontariacie w w najuboższych krajach Afryki. W zakres moich zainteresowań wchodzi również tradycyjne ziołolecznictwo i fitoterapia, którymi staram się uzupełniać podstawowe zalecenia terapeutyczne dla moich pacjentów.